Uplighter Zwart 27cm

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 73500

De Uplighter Zwart is een strakke eigentijdse schijnspot. Deze tuinlamp is zeer geschikt voor het aanlichten en aanbrengen van accent verlichting in de tuin. De uplighter is vervaardigd van aluminium en wordt inclusief halogeen lamp 60 watt geleverd. Alle buitenverlichting van KS is CE gekeurd en heeft minimaal 3 jaar fabrieksgarantie. Dit artikel is alleen nog leverbaar in de kleur zilver zie artikelnr. 73600.
Niet meer leverbaar in het zwart.

aluminium
H:27 B:18 D:18
3 jaar
70 Watt
Levertijd: op aanvraag
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Uplighter
Categorie:tuinlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:27 CM
Breedte:18 CM
Diepte:18 CM
Doorsnee:18 CM
Voetdoorsnee:10 CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:70 Watt
IP waarde:IP45
Inclusief lichtbron:Ja, 60 watt halogeen
Venster:Glas
Vorm:rond
Lamphouder:Halogeen
Overige info:Niet meer leverbaar. Alternatief type 73600 Uplighter Zilver