Pro LED L

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1258

Kwaliteitsverlichting van K.S. De Plug & Play Led Serie is speciaal door K.S. Verlichting ontwikkeld voor de professionele tuinaanleg. De ledspot is voor iedere tuin geschikt. De Pro Led L tuinspot geeft een prachtig licht- en schaduw spel in uw tuin. De ledspot wordt veelal gebruikt om diepte te creeren of om bomen/kunst extra aan te lichten. De Pro Led geeft extra warm wit licht 2700k en wordt geleverd inclusief bevestigingsspie, 2,5 meter snoer en een stekker. De KS Led prikspot is energiezuinig & duurzaam. Waterdicht tot IP66. Hoogte 55cm. Kleur antraciet. Materiaal aluminium. Een prachtige LED spot van hoogwaardige kwaliteit. Gemakkelijk installeerbaar.

aluminium
H:55 B:7 D:8,5
1 jaar
3x2 Watt led incl
300 Lumen | 2700K warm white
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Antraciet
SPECIFICATIES
Naam:Pro Led L
Categorie:tuinlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:1 jaar
Hoogte:55 CM
Breedte:7 CM
Diepte:8,5 CM
Doorsnee:7 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:3x2 Watt led incl
IP waarde:IP66
Inclusief lichtbron:Ja
Venster:Glas
Vorm:rond
Lamphouder:LED
Overige info: