Tuinlantaarn Pro LED Nano

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7106
De Tuinlamp Pro LED Nano is een prachtig design sokkellamp. Deze tuinsokkel is ontworpen door een top designer uit Parijs. De tuinsokkel heeft een kantelbaar binenwerk, hierdoor kunt u de lichtbundel daar waar u wilt laten schijnen. Perfect voor het aanlichten van bomen / opjecten of als voetpadverlichting. Deze kwalitatief hoogwaardige KS tuinlamp wordt inclusief 3 x 3watt LED geleverd.
aluminium
H:58 B:12,5 D:10,6
1 jaar
3x3 Watt ed incl
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Antraciet
SPECIFICATIES
Naam:Pro LED Nano Sokkel
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:1 jaar
Hoogte:58 CM
Breedte:12,5 CM
Diepte:10,6 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:3x3 Watt ed incl
IP waarde:IP54
Inclusief lichtbron:Ja
Venster:
Vorm:rond
Lamphouder:LED
Overige info: