Tuinlamp Pro Led Bolo Terras

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7104

De Pro LED Bolo Terras wordt inclusief 6 x 1 watt warm licht LED geleverd. Deze terraslantaarn van KS Verlichting heeft een zeer mooie licht- schaduw spel en wordt vaak gebruikt als trendy voetpadverlichting. De buitenlantaarn is vervaardigd van Aluminium en wordt in de kleur Antraciet geleverd. Deze innovatieve buitenverlichting is duurzaam en energiezuinig.

aluminium
H:80 B:18 D:18
1 jaar
6 x 1 Watt led incl
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Antraciet
SPECIFICATIES
Naam:Pro LED Bolo Terras, antraciet
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:1 jaar
Hoogte:80 CM
Breedte:18 CM
Diepte:18 CM
Doorsnee:18 CM
Voetdoorsnee:13,5 CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:6 x 1 Watt led incl
IP waarde:IP54
Inclusief lichtbron:Ja
Venster:Kunststof
Vorm:rond
Lamphouder:LED
Overige info: