Finn RVS 45cm

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7326
Trendy en stijlvolle vormgegeven Tuinlamp, met een luxe uitstraling. De lamp is volledig uitgevoerd in roestvrij staal. De lamp geeft sfeer aan ieder huis. De buitenlamp beschikt over een E27 fitting, welke hem ook geschikt maakt voor gebruik van LED verlichting. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.
RVS
H:45 B:14 D:14
3 jaar
35 Watt
Momenteel niet op voorraad. U kunt mailen naar info@ks-verlichting.nl voor meer informatie.
Levertijd: op aanvraag
  • RVS
SPECIFICATIES
Naam:Finn
Categorie:muurlamp
Materiaal:RVS
Garantie:3 jaar
Hoogte:45 CM
Breedte:14 CM
Diepte:14 CM
Doorsnee:14 CM
Voetdoorsnee:14 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:35 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Glas
Vorm:rond
Lamphouder:E27
Overige info: