Dag-Nacht sensor Achterplaat

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 3812
Op zoek naar buitenverlichting met een Schemerschakelaar? Deze exclusief door KS Verlichting vervaardigde wandplaat met dag/nachtsensor is universeel. De wandplaat met dag/nachtsensor is toe te passen op muurlampen waarvan de achterplaat gelijk of kleiner is dan de universele wandplaat met schemerschakelaar. De wandplaat is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium, die voorzien is van gepantserde poedercoating.
aluminium
H:24 B:10,5 D:3,5
1 jaar
-
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Groen
SPECIFICATIES
Naam:Dag/nachtsensor achterplaat
Categorie:Glazen en onderdelen
Materiaal:aluminium
Garantie:1 jaar
Hoogte:24 CM
Breedte:10,5 CM
Diepte:3,5 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage: -
IP waarde:
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster: -
Vorm:
Lamphouder: -
Overige info:Met dag/nacht sensor