Bewegingssensor Achterplaat

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 3811
Op zoek naar buitenverlichting met bewegingsmelder? Deze exclusief door KS Verlichting vervaardigde wandplaat met bewegingsmelder is universeel. De wandplaat met bewegingssensor is toe te passen op muurlampen waarvan de achterplaat gelijk of kleiner is dan de universele wandplaat met bewegingssensor.De wandplaat is gemaakt van hoogwaardige kwaliteit aluminium, die voorzien is van gepantserde poedercoating.
aluminium
H:24 B:10,5 D:3,5
1 jaar
-
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Groen
SPECIFICATIES
Naam:Bewegingssensor achterplaat
Categorie:Glazen en onderdelen
Materiaal:aluminium
Garantie:1 jaar
Hoogte:24 CM
Breedte:10,5 CM
Diepte:3,5 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage: -
IP waarde:
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster: -
Vorm:
Lamphouder: -
Overige info:Met bewegingsmelder