Buitenlamp Boulevard

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7331k4
Trendy en authentiek vormgegeven muurlamp, met een luxe uitstraling. De lamp is vervaardigd van aluminium en wordt standaard in de kleur zwart geleverd. De lamp geeft sfeer aan ieder huis. De buitenlamp beschikt over een E27 fitting, welke hem ook geschikt maakt voor gebruik van LED verlichting. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.
aluminium
H:49 B:17 D:25
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Boulevard
Categorie:muurlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:49 CM
Breedte:17 CM
Diepte:25 CM
Doorsnee:17 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Glas
Vorm:rond
Lamphouder:E27
Overige info: