Florence buitenlamp M

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7421

Sfeervolle buitenlamp, gemaakt van hoogwaardige kwaliteit aluminium, uitgevoerd in de rustiek bruine kleur. De lamp wordt met echt glas geleverd en beschikt over een E27 fitting, wat hem geschikt gemaakt voor LED verlichting. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie. Deze lamp is helaas niet op voorraad. Een soortgelijk artikel is de Nancy muurlamp 7423.

aluminium
H:41 B:17 D:24
3 jaar
60 Watt
Niet meer leverbaar.
Levertijd: op aanvraag
  • Rustiek-Bruin
SPECIFICATIES
Naam:Florence
Categorie:muurlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:41 CM
Breedte:17 CM
Diepte:24 CM
Doorsnee:17 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Glas
Vorm:rond
Lamphouder:E27
Overige info: