Venetie muurlamp S 50cm

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7275

Eigentijdse sensor buitenlamp, uitgevoerd met een bewegingsmelder. Schrikt ongenode gasten af! De lamp is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en wordt geleverd met een dubbellaagse poedercoating. De lamp is voorzien van E27 fitting. Gebruik van energiezuinige spaarlamp is bij deze lamp niet mogelijk. Deze lamp is niet meer leverbaar een soortgelijke lamp is de Rome muurlamp.

aluminium
H:50 B:24 D:28
3 jaar
60 Watt
Momenteel niet op voorraad. U kunt mailen naar info@ks-verlichting.nl voor meer informatie.
Levertijd: op aanvraag
  • Groen
SPECIFICATIES
Naam:Venetie staand + sensor
Categorie:muurlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:50 CM
Breedte:24 CM
Diepte:28 CM
Doorsnee:24 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Kunststof
Vorm:rond
Lamphouder:E27
Overige info:Voorlopig niet leverbaar