Tuinlamp Madeira 2L

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7156s7
Twee Lichts Tuinlantaarn, Madeira 2-lichts is een prachtige klassieke tuinlamp. Deze tuinlantaarn heeft een hoogte van 238cm en is gemaakt van Aluminium. De tuinlamp is voorzien van een dubbellaagse poedercoating. De Acryl PMMA bollen worden incl. E27 lamphouder geleverd. Dit maakt deze tuinlantaarn ook geschikt voor energiezuinige lichtbronnen. Ook LED. De bolvormige Madeira serie zorgt voor een bijzondere sfeer van de tuin in de donkere uurtjes. CreŽert een prachtig licht- en schaduwspel.
aluminium
H:238 B:80 D:25
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Antraciet
SPECIFICATIES
Naam:Madeira 2-lichts
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:238 CM
Breedte:80 CM
Diepte:25 CM
Doorsnee:25 CM
Voetdoorsnee:23 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Kunststof
Vorm:rond
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; Paal+2xAlu.FL+Bō25