Kettinglamp Madeira

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7158s7
De kettinglamp Madeira heeft een opaal bol met doorsnede 25cm. De bol is van Acryl (PMMA) en wordt inclusief E27 lamphouder geleverd. Hierdoor is deze prachtige klassiek landelijke kettinglamp ook geschikt voor energiezuinige lichtbronnen. Een prachtige duurzame kettinglamp voor zowel binnen als buitenshuis. De hoogte van het armatuur excl. ketting is 40cm. Deze kettinglamp wordt inclusief 1 meter ketting en een plafondplaat geleverd.
aluminium
H:40 B:25 D:25
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Antraciet
SPECIFICATIES
Naam:Madeira aan ketting
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:40 CM
Breedte:25 CM
Diepte:25 CM
Doorsnee:25 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Kunststof
Vorm:rond
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; Alu.FL+Bě25+1 mtr. Ketting