Buitenlamp Pro LED Nano

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7107
De Pro Led Nano Wand komt uit de KS serie Modern Design Gevel. Deze moderne tuinspot geeft een prachtig licht-schaduw effect. De spot is geschikt voor functioneel als accentverlichting. Deze wandlamp wordt inclusief 3 x 3 watt LED geleverd. Deze buitenlamp is ontworpen door een top designer uit Parijs. De binnenspot van het armatuur is kantelbaar. De Pro Led Nano Wandlamp is een echt KS kwaliteitsverlichting produkt.
Aluminium
H:20,8 B:12,5 D:10,6
1 jaar
3x3 Watt led incl
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Antraciet
SPECIFICATIES
Naam:Pro LED Nano Wand
Categorie:muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:1 jaar
Hoogte:20,8 CM
Breedte:12,5 CM
Diepte:10,6 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:3x3 Watt led incl
IP waarde:IP54
Inclusief lichtbron:Ja
Venster:
Vorm:rond
Lamphouder:LED
Overige info: