Tuinlamp Stockholm 6-k sokkel M

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5187D4

Stijlvol vormgegeven, trendy buitenlamp. De lamp is uitgevoerd in roestvrij staal en wordt standaard in de kleur zwart geleverd. Het armatuur is voorzien van E27 fitting, welke hem ook geschikt maakt voor gebruik van LED verlichting. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie. Deze lamp is helaas niet meer leverbaar een alternatief is de Leusden sokkel 7333D4.

RVS
H:41,5 B:21 D:21
3 jaar
60 Watt
Deze lamp is helaas niet meer leverbaar.
Levertijd: op aanvraag
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Stockholm sokkel 6-kant
Categorie:tuinlamp
Materiaal:RVS
Garantie:3 jaar
Hoogte:41,5 CM
Breedte:21 CM
Diepte:21 CM
Doorsnee:21 CM
Voetdoorsnee:12 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP23
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Glas
Vorm:vierkant
Lamphouder:E27
Overige info: