Muurspot Up & Down XL

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7092

Stijlvol vormgegeven spot, voor bevestiging aan de muur. Beschikt over 2 x E27 fitting wat deze Up & Downlighter zeer geschikt maakt voor Led lichtbronnen. De spot heeft een zeer mooie lichtuitval in twee richtingen, zowel naar boven als beneden. Het armatuur is vervaardigd van een top kwaliteit aluminium. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

Aluminium
H:28 B:10 D:16,5
3 jaar
2 x 40 Watt
Dit armatuur is op aanvraag leverbaar.
Levertijd: op aanvraag
  • Antraciet
SPECIFICATIES
Naam:Up & Down XL
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:28 CM
Breedte:10 CM
Diepte:16,5 CM
Doorsnee:10 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:2 x 40 Watt
IP waarde:IP54
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: