Skylighter Uni

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6093
LED straler voorzien van 24 x 1W LED lampjes. Deze prachtige professionele LED straler is nieuw in de serie ledverlichting bij KS. De Led straler is vooral zeer geschikt voor het aanlichten van gevels en reclameborden zowel vanuit de grond als vanaf de wand. Deze LED straler geeft een mooi licht- en schaduwspel. De elektronisch geregelde LED's zijn zeer bedrijfszeker en verbruiken ten opzichte van de traditionele halogeenschijnwerper slechts 1/3 aan energie.
aluminium
H:6 B:100 D:5,1
1 jaar
36x1 Watt led
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zilver-grijs
SPECIFICATIES
Naam:Skylighter 100 cm Uni
Categorie:tuinlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:1 jaar
Hoogte:6 CM
Breedte:100 CM
Diepte:5,1 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:36x1 Watt led
IP waarde:IP65
Inclusief lichtbron:ja
Venster:
Vorm:vierkant
Lamphouder:LED
Overige info: