Led beamer XL Pro Led

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1288
Deze prachtige professionele led tuinspot is nieuw in de serie ledverlichting bij KS. De Pro Led XL heeft een doorsnede van 24cm en bevat 24 led's. De Pro Led XL geeft een mooi warm wit licht. De Led Beamer is een schijnwerper en is vooral zeer geschikt voor het aanlichten van bomen of objecten. Deze LED schijnspot geeft een mooi licht- en schaduwspel. De elektronisch geregelde LED's zijn zeer bedrijfszeker en verbruiken ten opzichte van de traditionele halogeenschijnwerper slechts 1/3 aan energie.
aluminium
H:32 B:22 D:55
1 jaar
24 x1 Watt led incl
Levertijd: op aanvraag
  • Antraciet
SPECIFICATIES
Naam:Pro LED XL
Categorie:tuinlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:1 jaar
Hoogte:32 CM
Breedte:22 CM
Diepte:55 CM
Doorsnee:19 CM
Voetdoorsnee:15 CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:24 x1 Watt led incl
IP waarde:IP66
Inclusief lichtbron:Ja
Venster:Glas
Vorm:rond
Lamphouder:Vaste LED
Overige info: