Skylighter L

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6092
Deze professionele led wandspot is nieuw in de serie ledverlichting bij KS. De Skylighter L heeft door zijn vormgeving een brede lichtuitstraling en geeft een mooi warm licht. Deze LED schijnwerper geeft een mooi licht- en schaduwspel. De elektronisch geregelde LED's zijn zeer bedrijfszeker en verbruiken ten opzichte van de traditionele halogeenschijnwerper slechts 1/3 aan energie.
aluminium
H:17,5 B:23,5 D:10
1 jaar
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Grijs
SPECIFICATIES
Naam:Skylighter L
Categorie:tuinlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:1 jaar
Hoogte:17,5 CM
Breedte:23,5 CM
Diepte:10 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:
IP waarde:IP66
Inclusief lichtbron:Ja
Venster:
Vorm:vierkant
Lamphouder:LED
Overige info: