Tuinspot Beamy L Zwart

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7197

De Beamy L is een prachtige zwarte tuinspot. Zeer geschikt voor het aanlichten van bomen en of andere objecten in tuinen. De tuinspot is 180 graden verstelbaar. De Beamy L wordt geleverd inclusief 2,5 meter snoer & stekker. Hierdoor is dit een zeer gebruiksvriendelijke tuinspot. De tuinspot is voorzien van een GU10 lamphouder waar zowel LED als halogeen spots in geplaatst kunnen worden.

Aluminium
H:55 B:6 D:15
3 jaar
35 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Beamy L
Categorie:Tuinspot
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:55 CM
Breedte:6 CM
Diepte:15 CM
Doorsnee:6 CM
Voetdoorsnee:- CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:35 Watt
IP waarde:IP54
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:GU10
Overige info: