Plafondlamp Landes

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1178

De exclusieve buitenlamp Landes plafondlamp is nieuw in de uitgebreide collectie van KS Verlichting. Deze lamp kan zowel op het plafond als op de muur geplaatst worden en heeft een massief bronzen steun en een koperen deksel. Weerbestendig! Duurzaam! Doordat de Landes buitenlamp is voorzien van een E27 fitting kunt u diverse soorten lichtbronnen gebruiken. Bijvoorbeeld een prachtige kooldraadlamp of indien u dit wenst een energiezuinige spaarlamp of LED. Dit prachtige gevelarmatuur is volledig onderhoudsvrij.

Brons/Koper
H:33 B:31 D:31
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Landes plafond
Categorie:Plafondlamp
Materiaal:Brons/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:33 CM
Breedte:31 CM
Diepte:31 CM
Doorsnee:31 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: