Gevellamp Holland Plat

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1469
Prachtig handgemaakt armatuur, vervaardigd van hoogwaardige kwaliteit materialen. De sobere maar luxe vormgeving geeft dit armatuur een exclusieve uitstraling.Deze koperen buitenlamp wordt standaard geleverd met een E27 fitting, wat hem tevens geschikt maakt voor een Led lichtbron. Het armatuur kan in diverse maten geleverd worden.
brons en koper
H:40 B:24 D:15
3 jaar
100 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • roodkoper
SPECIFICATIES
Naam:Holland Plat
Categorie:Muurlamp
Materiaal:brons en koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:40 CM
Breedte:24 CM
Diepte:15 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:100 Watt
IP waarde:IP34
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Glas
Vorm:vierkant
Lamphouder:E27
Overige info: