Muurlamp Maritiem Brons

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7295

Deze onverwoestbare buitenlamp is vervaardigd van Brons. Omdat deze buitenlamp geheel vervaardigd is van Brons is deze ideaal voor bij de kust waar een hoog zoutgehalte heerst. Deze bronzen buitenlamp wordt standaard geleverd met een E14 fitting, wat hem tevens geschikt maakt voor een Led lichtbron. Al onze producten zijn CE gekeurd. 10 jaar fabrieksgarantie.

Brons
H:34 B:18 D:11,5
25 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Maritiem
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Brons
Garantie:25 jaar
Hoogte:34 CM
Breedte:18 CM
Diepte:11,5 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E14
Overige info: