Fabrique Antraciet|Rood

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1188RD

De Fabrique is een unieke buitenlamp met een industriele uitstraling (strak design). De buitenlamp is geheel vervaardigd van duurzame materialen. De buitenlamp is voorzien van een E27 lamphouder en is hierdoor geschikt voor energiezuinige en zelfs LED toepassingen. De steun van deze industriele buitenlamp is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit aluminium. De deksel is geheel van koper en heeft een doorsnede van 31cm. Al onze producten zijn CE gekeurd. En hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

aluminium en koper
H:24 B:31 D:38
3 jaar
75 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Antraciet
SPECIFICATIES
Naam:Fabrique Antraciet/Rood
Categorie:Muurlamp
Materiaal:aluminium en koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:24 CM
Breedte:31 CM
Diepte:38 CM
Doorsnee:31 CM
Voetdoorsnee:H9 x B7,5 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:75 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Glas
Vorm:rond
Lamphouder:E27
Overige info: