Fabrique Antra Aluminium|Chroom industrielamp

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1188CD

De Fabrique is een unieke industrielamp met een industriele uitstraling (strak design). De industrielamp is geheel verindustrielamp is voorzien van een E27 lamphouder en is hierdoor geschikt voor energiezuinige en zelfs ledtoepassingen. De steun van deze industriele buitenlamp is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit aluminium voorzien van een antraciet poedercoating. De deksel is geheel van chroom. Al onze producten zijn CE gekeurd. En hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

aluminium en koper
H:24 B:31 D:38
3 jaar
75 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Antraciet
SPECIFICATIES
Naam:Fabrique Antraciet/Chroom
Categorie:Muurlamp
Materiaal:aluminium en koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:24 CM
Breedte:31 CM
Diepte:38 CM
Doorsnee:31 CM
Voetdoorsnee:H9 x B7,5 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:75 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Glas
Vorm:rond
Lamphouder:E27
Overige info: