Buitenlamp Fabrique Zwart Aluminium/Zwart

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1189ZD
De Fabrique is een unieke industrielamp met een industriele uitstraling (strak design). De industrielamp is geheel vervaardigd van duurzame materialen. De industrielamp is voorzien van een E27 lamphouder en is hierdoor geschikt voor energiezuinige en zelfs ledtoepassingen. De steun van deze industriele buitenlamp is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit aluminium. De deksel is geheel van koper. Beide zijn voorzien van een zwarte dubbellaagse gepantserde laklaag (2-lagen poedercoating) Al onze producten zijn CE gekeurd. En hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.
Aluminium en koper
H:24 B:31 D:38
3 jaar
75 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Fabrique Zwart/Zwart
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium en koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:24 CM
Breedte:31 CM
Diepte:38 CM
Doorsnee:31 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:75 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: