Fabrique Ruw Aluminium|Rood industrielamp

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1196RD
De Fabrique is een unieke buitenlamp met een industriele uitstraling (strak design). Deze industrie lamp is geheel vervaardigd van duurzame materialen. De buitenlamp is voorzien van echt glas en een E27 lamphouder en is hierdoor geschikt voor energiezuinige en zelfs ledtoepassingen. De steun van deze industriele buitenlamp is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit aluminium. De deksel is geheel van koper rood gepoedercoat. Al onze producten zijn CE gekeurd. En hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.
aluminium en koper
H:24 B:31 D:38
3 jaar
75 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Ruw-Aluminium
SPECIFICATIES
Naam:Fabrique Alu./Rood
Categorie:Muurlamp
Materiaal:aluminium en koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:24 CM
Breedte:31 CM
Diepte:38 CM
Doorsnee:31 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:75 Watt
IP waarde:
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Glas
Vorm:rond
Lamphouder:E27
Overige info: