BuitenlampVienna 2-lichts 130cm

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1251
Handgemaakte pendelarmatuur, volledig vervaardigd van hoogwaardige kwaliteit koper, met bronzen plafondplaat. De lamp wordt standaard uitgevoerd met echt glas en E27 fitting, welke hem geschikt maakt voor LED verlichting. Staat prachtig onder bijvoorbeeld een veranda of prieel. Ook zeer geschikt voor uw buitenkeuken. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.
brons en koper
H:130 B:95 D:35
3 jaar
75 Watt
Levertijd ongeveer 5 weken. Deze lamp wordt speciaal handgemaakt.
Levertijd: op aanvraag
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Vienna Plafond 2 Lichts
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:brons en koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:130 CM
Breedte:95 CM
Diepte:35 CM
Doorsnee:35 CM
Voetdoorsnee:12 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:75 Watt
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Glas
Vorm:rond
Lamphouder:E27
Overige info: