Borgo wandspot zwart

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6686

De Borgo heeft een Nautische Industriële uitstraling. Deze kwalitatief hoogwaardige platte wandlamp is voorzien van een GU10 lamphouder en is hierdoor ook LED geschikt. De Borgo is vervaardigd van Aluminium. Een stoere buitenlamp. De Borgo is er ook in een ruw aluminium uitvoering (6687)  of in het brons (6685). Ook als steigerlamp is deze buitenlamp zeer goed toe te passen.

Aluminium
H:9 B:9,5 D:8,5
3 jaar
20 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Borgo wandspot zwart
Categorie:Wandspot
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:9 CM
Breedte:9,5 CM
Diepte:8,5 CM
Doorsnee: CM
Voetdoorsnee: CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:20 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:GU10
Overige info: