Muurlamp Ocean 2

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7286

Deze Ocean buitenlamp is vervaardigd van brons. Omdat deze maritiem look buitenlamp vervaardigd is van brons is deze ideaal voor bij de kust waar een hoog zoutgehalte heerst, maar ook als steiger verlichting is deze buitenlamp zeer goed toe te passen. Deze bronzen buitenlamp wordt standaard geleverd met een E27 fitting, wat hem tevens geschikt maakt voor een Led lichtbron. Al onze producten zijn CE gekeurd.

Brons
H:22 B:22 D:12
25 jaar
40 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Ocean 2
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Brons
Garantie:25 jaar
Hoogte:22 CM
Breedte:22 CM
Diepte:12 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:40 Watt
IP waarde:IP64
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: