Muurlamp Nautic 3 Nikkel

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6622

Deze buitenlamp is vervaardigd van nikkel. Omdat deze maritiem look buitenlamp vervaardigd is van nikkel is deze ideaal voor bij de kust waar een hoog zoutgehalte heerst, maar ook als steigerverlichting is deze buitenlamp zeer goed toe te passen. Deze buitenlamp wordt standaard geleverd met een E27 fitting, wat hem tevens geschikt maakt voor een LED lichtbron. Al onze producten zijn CE gekeurd. 

Messing
H:21 B:14 D:10
25 jaar
40 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Nikkel
SPECIFICATIES
Naam:Nautic 3
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Messing
Garantie:25 jaar
Hoogte:21 CM
Breedte:14 CM
Diepte:10 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:40 Watt
IP waarde:IP64
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Ovaal
Lamphouder:E27
Overige info: