Scheepslamp Gulf

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6618

Deze buitenlamp is vervaardigd van brons. Omdat deze maritiem look buitenlamp vervaardigd is van brons is deze ideaal voor bij de kust waar een hoog zoutgehalte heerst, maar ook als steiger verlichting is deze buitenlamp zeer goed toe te passen. Deze bronzen buitenlamp wordt standaard geleverd met een E27 fitting, wat hem tevens geschikt maakt voor een Led lichtbron. De lamp is half afgedekt met 6 uitsnedes voor een bijzonder licht effect. Al onze producten zijn CE gekeurd. 

Brons
H:12 B:23 D:10
25 jaar
40 watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Gulf
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Brons
Garantie:25 jaar
Hoogte:12 CM
Breedte:23 CM
Diepte:10 CM
Doorsnee:23 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:40 watt
IP waarde:IP64
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Ovaal
Lamphouder:E27
Overige info: