Muurlamp Offshore Ruw Aluminium

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6505

De Offshore ruw aluminium heeft een Nautische Industriële uitstraling. Deze kwalitatief hoogwaardige platte wandlamp is voorzien van een GU10 lamphouder en is hierdoor ook LED geschikt. De Offshore is vervaardigd van aluminium. Een stoere buitenlamp. De Offschore is er ook in een gepolijste uitvoering (1284)  of in het brons (1283).

Aluminium
H:10 B:8 D:9
3 jaar
20 Watt
Combineer met GU10 led lamp 5876.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Aluminium
SPECIFICATIES
Naam:Offshore Ruw Alu
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:10 CM
Breedte:8 CM
Diepte:9 CM
Doorsnee:8 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:20 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:GU10
Overige info: