Scheepslamp Harbour 2 brons

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1297

Deze terraslamp is vervaardigd van brons. Omdat deze maritiem look buitenlamp vervaardigd is van brons is deze ideaal voor bij de kust waar een hoog zoutgehalte heerst. Deze buitenlamp is weerbestendig en volledig onderhoudsvrij. De tuinlamp wordt standaard geleverd met een E27 fitting, wat hem tevens geschikt maakt voor een LED lichtbron. Al onze producten zijn CE gekeurd. Deze terraslantaarn is ook verkrijgbaar in het aluminium met een gepantserde antraciet laklaag (6751). Combineer met verankeringspaal Spie 1: 5818.

Brons
H:45 B:19 D:19
25 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Harbour 2
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Brons
Garantie:25 jaar
Hoogte:45 CM
Breedte:19 CM
Diepte:19 CM
Doorsnee:19 CM
Voetdoorsnee:19 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: