Buitenlamp Jamaica M

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5149
Deze muurlamp is een echt Hollands kwaliteitproduct. Het armatuur is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium, die voorzien is van een dubbellaags poedercoating. Deze lantaarn is voorzien van exclusief facet geslepen crystal glas wat een sprankelend licht effect geeft. De buitenlamp is uitgevoerd met E27 fitting. Dus LED geschikt. Een sierraad voor aan uw huis. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie
aluminium
H:60 B:18 D:29
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Jamaica staand
Categorie:muurlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:60 CM
Breedte:18 CM
Diepte:29 CM
Doorsnee:18 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Glas/facet
Vorm:zeskant
Lamphouder:E27
Overige info: