Buitenlamp Montfoort

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1319

Deze klassieke muurlamp is een echt Hollands kwaliteitproduct. Het armatuur is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium, die voorzien is van een dubbellaags poedercoating. De lamp is uitgevoerd met E27 fitting en is LED geschikt. Een sierraad voor aan uw huis. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie

aluminium
H:115 B:42 D:69
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Montfoort
Categorie:muurlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:115 CM
Breedte:42 CM
Diepte:69 CM
Doorsnee:42 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP33
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Glas
Vorm:zeskant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Amsterdam+K8A