Tuinlamp Hollywood

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 301

Klassiek vormgegeven tuinlamp, een eye catcher in iedere tuin. De lantaarn is geheel uitgevoerd in een hoogwaardige kwaliteit aluminium, welke voorzien is van een dubbellaagse poedercoating. Het armatuur wordt geleverd met E27 fitting. De tuin lantaarn is led geschikt. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben 3 jaar fabrieksgarantie.

aluminium
H:224 B:42 D:42
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Hollywood
Categorie:tuinlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:224 CM
Breedte:42 CM
Diepte:42 CM
Doorsnee:42 CM
Voetdoorsnee:30 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:nee
Venster:glas
Vorm:zeskant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; KS10+LS+K8A