Zonnewijzer set Jupiter Z3&Titan 50cm

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5204-5251

De zonnewijzer is één van de oudste methoden om de tijd te meten. De Z3 is een door KS geproduceerde zonnewijzer, type poolstijlzonnewijzer. Een handgemaakt topproduct. De Z3 Saturnus zonnewijzer is vervaardigd van duurzaam koper en messing en wordt als set geleverd met een prachtige ambachtig gegoten aluminium  sokkel in de kleur zwart of antraciet. Een kwaliteitsproduct voor jaren. Met de aanschaf van een KS zonnewijzer bent u in het bezit van een kwaliteitsproduct waar u nog jarenlang plezier van zult hebben. K.S. zonnwijzers worden namelijk met de grootst mogelijke zorg en met de kwalitatief beste materialen, o.a. een combinatie van messing, rood koper en brons vervaardigd. K.S. geeft op de zonnewijzers dan ook maar liefst 10 jaar garantie.

aluminium, brons en messing
H:115 B:50 D:50
3 jaar
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Antraciet
SPECIFICATIES
Naam:
Categorie:
Materiaal:aluminium, brons en messing
Garantie:3 jaar
Hoogte:115 CM
Breedte:50 CM
Diepte:50 CM
Doorsnee:53 CM
Voetdoorsnee:35 CM
Led geschikt:
Maximaal wattage:
IP waarde:
Inclusief lichtbron:
Venster:
Vorm:
Lamphouder:
Overige info: