Zonnewijzer Z14 Eris 45cm

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5450

De Eris zonnewijzer Z14 is een exlusief design zonnewijzer van KS. Deze zonnewijzer is voorzien van een antraciet poedercoating, gepantserde laklaag. De ringen zijn van koper. De Eris Z14 heeft een doorsnede van 45cm. De Eris is een poolstijlzonnewijzer in de hoepelsfeer, een zusje van de vlakke muurzonnewijzer, die je nog veel op oude gebouwen tegenkomt. De Z14 Eris is een exclusief topproduct! Een sierraad voor iedere tuin.

koper en messing
H: - B:45 D:45
3 jaar
-
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Antraciet
SPECIFICATIES
Naam:Z14 Eris
Categorie:Zonnewijzer
Materiaal:koper en messing
Garantie:3 jaar
Hoogte: - CM
Breedte:45 CM
Diepte:45 CM
Doorsnee:45 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:-
IP waarde:
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:-
Vorm:rond
Lamphouder:-
Overige info: