Zonnewijzer Z1 Hercules 50cm

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1808
De zonnewijzer Z1 Hercules is een poolstijlzonnewijzer in de hoepelsfeer (een zusje van de vlakke muurzonnewijzer). K.S. zonnewijzers worden met de grootst mogelijke zorg en met kwalitatief de beste materialen vervaardigd. Onder andere een hoogwaardige kwaliteit messing, rood koper en brons. De zonnewijzers van KS zijn een plaatje om te zien en alleen al daarom een verrijking voor uw tuin of bij uw bedrijf. De zonnewijzers en sokkels zijn onderling uitwisselbaar. U kunt dus geheel zelf bepalen welke zonnewijzer u met welke sokkel wilt combineren. K.S. geeft op de zonnwijzers maar liefst 10 jaar garantie.
koper en messing
H: - B:50 D:50
3 jaar
n.v.t.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
SPECIFICATIES
Naam:Z1
Categorie:Zonnewijzer
Materiaal:koper en messing
Garantie:3 jaar
Hoogte: - CM
Breedte:50 CM
Diepte:50 CM
Doorsnee:50 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:
Maximaal wattage:n.v.t.
IP waarde:
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:n.v.t.
Vorm:rond
Lamphouder:-
Overige info: