Zonnewijzer Z8 Roma 45cm

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5233

De zonnewijzer is een van de oudste methoden om de tijd te meten. De Z8 Roma is een door KS geproduceerde zonnewijzer, type poolstijlzonnewijzer. Een exclusief topproduct. Deze zonnewijzer is vervaardigd van duurzaam koper en messing. Met de aanschaf van een KS zonnewijzer bent u in het bezit van een kwaliteitsproduct waar u nog jarenlang plezier van zult hebben. K.S. zonnwijzers worden namelijk met de grootst mogelijke zorg en met de kwalitatief beste materialen, o.a. een combinatie van messing, rood koper en brons vervaardigd. K.S. geeft op de zonnewijzers dan ook maar liefst 10 jaar garantie. De Z8 Roma zonnewijzer heeft een doorsnede van 45cm.

koper en messing
H: - B:45 D:45
3 jaar
-
Levertijd: op aanvraag
SPECIFICATIES
Naam:Z8
Categorie:Zonnewijzer
Materiaal:koper en messing
Garantie:3 jaar
Hoogte: - CM
Breedte:45 CM
Diepte:45 CM
Doorsnee:45 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:-
IP waarde:
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:-
Vorm:rond
Lamphouder:-
Overige info: