Zonnewijzer sokkel Caesar

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5261
Deze prachtige decoratieve aluminium sokkel heeft een dubbellaagse gepantserde laklaag (poedercoating) en is geschikt voor combinatie met diverse zonnewijzers. De sokkel Ceasar heeft een hoogte van 55cm. Voetmaat 29cm. De sokkels en wijzers van KS zijn onderling uitwisselbaar. U kunt dus geheel zelf bepalen welke zonnewijzer u met welke sokkel wilt combineren. Een KS kwaliteitsproduct!
aluminium
H:55 B: - D: -
-
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Sokkel Caesar
Categorie:Zonnewijzer
Materiaal:aluminium
Garantie:
Hoogte:55 CM
Breedte: - CM
Diepte: - CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:-
IP waarde:
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:-
Vorm:
Lamphouder:-
Overige info: