Lantaarnkap K2A, groen deksel

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1405GD

Deze prachtige buitenlamp is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en koper en geheel voorzien van een dubbellaagse gepantserde laklaag. Dit armatuur wordt standaard geleverd met een kunststof slagvast, uv-werend polycarbonaat kap. Tegen een meerprijs is deze buitenlamp ook met een echt glas leverbaar. Deze buitenlamp is voorzien van een E27 lamphouder en is hierdoor geschikt voor energiezuinige en zelfs ledtoepassingen. Let op de kap is op de foto afgebeeld met een koperen deksel.

aluminium en koper
H:85 B:37 D:37
3 jaar
75 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:K2A ronde kap grn deksel
Categorie:muurlamp
Materiaal:aluminium en koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:85 CM
Breedte:37 CM
Diepte:37 CM
Doorsnee:37 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:75 Watt
IP waarde:IP33
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Kunststof
Vorm:rond
Lamphouder:E27
Overige info: