Lantaarnkap K1, groen deksel

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1404GD

Deze prachtige buitenlamp is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en geheel voorzien van een dubbellaagse gepantserde laklaag. Dit armatuur wordt standaard geleverd met een kunststof slagvast, uv-werend polycarbonaat kap. Deze buitenlamp is voorzien van een E27 lamphouder en is hierdoor geschikt voor energiezuinige en zelfs ledtoepassingen. Let op het armatuur is op de foto uitgevoerd met een koperen deksel.

aluminium
H:105 B:49 D:49
3 jaar
100 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:K1 ronde kap groen deksel
Categorie:muurlamp
Materiaal:aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:105 CM
Breedte:49 CM
Diepte:49 CM
Doorsnee:49 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:100 Watt
IP waarde:IP33
Inclusief lichtbron:nee
Venster:kunststof
Vorm:rond
Lamphouder:E27
Overige info: