Brievenbus RVS B29 op poot

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5439
De brievenbus B29 op poot is een prachtige staande brievenbus. Deze brievenbus heeft een extra grote inhoud en is dus ook zeer geschikt voor zakelijk gebruik. De brievenbus is vervaardigd van een topkwaliteit geborsteld RVS. Door de afgeronde hoeken heeft deze brievenbus geen scherpe randen. (RVS316) Het frame is voorzien van een dubbellaagse poedercoating. Dit model is standaard met zwarte poot leverbaar. Een eyecatcher voor bij uw huis of bedrijf! Al onze producten hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.
aluminium en RVS
H:130 B:34 D:22
3 jaar
-
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart/RVS
SPECIFICATIES
Naam:B29 op poot
Categorie:Brievenbus
Materiaal:aluminium en RVS
Garantie:3 jaar
Hoogte:130 CM
Breedte:34 CM
Diepte:22 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:-
IP waarde:
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:-
Vorm:
Lamphouder:-
Overige info: