RVS brievenbus XXL in frame B27f

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5447

Prachtige staande brievenbus in frame, vervaardigd van een topkwaliteit RVS. Door de afgeronde hoeken heeft deze RVS316 brievenbus geen scherpe randen! Het frame is van aluminium en is voorzien van een dubbellaagse poedercoating. Deze RVS brievenbus heeft een extra grote inhoud en is dus zeer geschikt voor veel post! Hierdoor is de brievenbus ook ideaal voor bij uw bedrijf. Deze brievenbus is standaard met een zwart frame. De brievenbussen worden uit voorraad geleverd. Gegarandeerd een eyecatcher voor bij uw huis of bedrijf! Al onze producten hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

aluminium en RVS
H:110 B:42 D:22
3 jaar
-
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart/RVS
SPECIFICATIES
Naam:B27 in frame
Categorie:Brievenbus
Materiaal:aluminium en RVS
Garantie:3 jaar
Hoogte:110 CM
Breedte:42 CM
Diepte:22 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:-
IP waarde:
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:-
Vorm:
Lamphouder:-
Overige info: