B29 XL Muur brievenbus RVS 47cm

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5339
Modern vormgegeven RVS muurbrievenbus, vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit RVS. (RVS316)Door de afgeronde hoeken heeft deze brievenbus geen scherpe randen! De brievenbus wordt geleverd inclusief slot en sleutels. Deze XL brievenbus is ook geschikt voor zakelijk gebruik. Door de grote inhoud kan er extra veel post in! Al onze producten hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie. De brievenbussen worden uit voorraad geleverd.
RVS
H:47 B:34 D:22
3 jaar
-
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • RVS
SPECIFICATIES
Naam:B29 XXL
Categorie:Brievenbus
Materiaal:RVS
Garantie:3 jaar
Hoogte:47 CM
Breedte:34 CM
Diepte:22 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:-
IP waarde:
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:-
Vorm:
Lamphouder:-
Overige info:Muurbrievenbus met extra grote inhoud