B27 XXL brievenbus RVS316

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5337
Modern vormgegeven brievenbus, vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit RVS. (RVS 316) Deze XXL brievenbus heeft een extra grote inhoud en is hierdoor ook zeer geschikt voor zakelijk gebruik! De brievenbus wordt geleverd inclusief slot en sleutels. Deze brievenbus is vervaardigd van geborsteld RVS 316 en heeft door de afgeronde hoeken, geen scherpe randen! Al onze producten hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie. Ontvangt u veel post dan is dit DE brievenbus voor u!
RVS
H:60 B:42 D:22
3 jaar
-
Momenteel niet op voorraad. U kunt mailen naar info@ks-verlichting.nl voor meer informatie.
Levertijd: op aanvraag
  • RVS
SPECIFICATIES
Naam:B27 XXL
Categorie:Brievenbus
Materiaal:RVS
Garantie:3 jaar
Hoogte:60 CM
Breedte:42 CM
Diepte:22 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:-
IP waarde:
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:-
Vorm:
Lamphouder:-
Overige info:Muurbrievenbus met extra grote inhoud